Programma

De Horecabeurs Noord Nederland ontwikkelt ook in 2017 in samenwerking met verschillende partners en instanties een divers programma voor alle horeca-ondernemers, -werknemers en -bezoekers.

12:00 Gehele beurs Beurs open
12:30 – 19:30 Cocktail Plaza & Spirtis Collins Speed contest – Iedereen die mee wil doen mag een ronde wagen
12:45 Barista Plaza Openingswoord – NNBK
12:15 Klaar Af Kook Openingswoord – Klaar Af Kook
12:30 – 13:00 Klaar Af Kook Ronde 1 – Klaar Af Kook
13:00 – 14:45 Barista Plaza Start wedstrijd – NNBK
12:00 – 12:30 Tapwedstrijd Laatste mogelijkheid inschrijven Tapwedstrijd Noord Nederland
12:00 – 12:45 Tapwedstrijd Oefentappen
13:00 – 19:00 Cocktail Plaza & Spirtis SEMINAIRS

– Half man Half Agave

David Trampe, Agave spirits ambassadeur en eigenaar van zijn eigen Mezcal merk geeft een uitgebreide seminar over Agave based spirits zoals Tequila en Mezcal.

– Rum 

Rum conniasseur en eigenaar van William George Rum geeft een seminar over de Rum categorie en zijn eigen William George

Julian Buyani, Ambassadeur van Diplomatico Rum verteld over deze Venezolaanse Rum

– Genever Gentlemen Lennart Deddens: Guardian of the Genever Galaxy 

Jenever Ambassadeur Lennart Deddens verteld over Hollands meest authentieke spirit en laat vooral zien waarom Jenever NIET voor oude mannen is.

13:30 – 14:00 Klaar Af Kook Ronde 2 Klaar Af Kook
13:30 – 15:00 Tapwedstrijd Eerste selectieronde Tapwedstrijd Noord Nederland
14:30 – 15:00 Klaar Af Kook Ronde 3 Klaar Af Kook
14:45 – 15:15 Barista Plaza Barista workshop (GRATIS) – Ulas Tarakci – World of Barista koffie
14:00 – 14:45 Cocktail Plaza & Spirits  Martinez competitie – sessie 1
15:05 – 16:35 Tapwedstrijd Tweede selectieronde tapwedstrijd
15:15 – 17:30 Barista Plaza Vervolg wedstrijd NNBK
15:30 – 16:30 Librije Politiek Café georganiseerd door Koninklijke Horeca Nederland
16:00 – 16:30 Klaar Af Kook Halve finale Klaar Af Kook (deel 1)
16:00 – 16:45 Cocktail Plaza & Spirits  Martinez competitie – sessie 2
16:50 – 17:40 Tapwedstrijd Finale Tapwedstrijd
17:00 – 17:30 Klaar Af Kook Halve finale Klaar Af Kook (deel 2)
17:00 – 19:00 Gehele beurs Hap & Slok Borrel Koninklijke Horeca Nederland Groningen
17:40 – 17:50 Tapwedstrijd Prijsuitreiking Tapwedstrijd Noord Nederland
18:00 – 19:30 Barista Plaza Vervolg wedstrijd NNBK
18:30 – 19:00 Barista Plaza Barista workshop (GRATIS) – Ulas Tarakci – World of Barista koffie
18:30 – 19:15 Klaar Af Kook Finale Klaar Af Kook
19:30 – 19:45 Barista plaza Prijsuitreiking Noord Nederlandse Barista Kampioenschappen
19:30 – 19:45 Klaar Af Kook Prijsuitreiking Klaar Af Kook
20:00 Gehele beurs Horecabeurs gesloten